В Ірпені урочисто завершився “Фестиваль волейболу”

Сьогодні в спортивному залі Ірпінської ДЮСШ було проведено  завершальні,  фінальні матчі серед команд аматорів та  першої волейбольної ліги нашого Ірпінського регіону.

Волейбольні баталії  тривали протягом місяця в рамках “Фестивалю волейболу” і  проходили у запеклих баталіях у боротьбі за Кубок Григорія Славінського, а також за здобуття права  бути  визнаними кращими командами нашого Ірпінського регіону.

Цьогорічний чемпіонат проводився в рамках “Фестивалю волейболу” і зібрав 17 команд  з нашого регіону та міста Києва.

Так,  сьогодні з самого ранку, розпочалися фінальні матчі серед аматорів, де визначилися команди призери та  переможці у чемпіонатах аматорів та команд першої ліги.

У фінальном матчі зустрілися волейболісти Ірпінської “ДЮСШ” та  ВК “Студенти”, де у напруженому та видовищному поєдинку перемогу на тай-брейку буквально поцупили у “студентів” гравці Ірпінської ДЮСШ, які і стали чемпіонами серед аматорів.

Третє місце у цьому аматорському чемпіонаті посіли волейболісти команди “Ірпінь-2”.

У волейбольному турнірі серед команд першої ліги, який розпочався з приємної події – привітання капітана команди “Престиж”  – Сергія Абрамова з Днем народження, переможцем фінального двобою стала команда волейбольного клубу “Ірпінь”, яка у видовищному поєдинку здолала своїх досвідчених земляків –  команду “Престиж” у трьох партіях – 25:17, 25:18 та 27:25 і таким чином довела, що “молодість” може перемагати “досвід”.

Поразка у цій грі посунула волейболістів “Престижу” на  третє місце, пропустивши таким чином команду  “УКРПАТЕНТУ” на другу сходинку у цьому волейбольному чемпіонаті.

По завершенні фінальної стадії змагань відбулося урочисте нагородження команд, яке провели: керівник відділу фізкультурно-спортивної роботи та культмасових заходів ІМР – Віолетта Кременчук та директор Ірпінської ДЮСШ – Володимир Тарасов, які нагородили переможців та призерів змагань, а також кращих гравців, а потім, як за звичай,  було зроблено загальне волейбольне фото дня !