Волейбольна жіноча Суперліга в Ірпені: “ФАВОРИТ”(Київ) vs. “ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ” (Тернопіль) – 0:3 (25:22,25:17,25:19)

Сьогодні у спортивному залі Ірпінської ДЮСШ відбувся календарний матч 14-го туру волейбольної жіночої  Суперліги України між командами “ФАВОРИТ” ( Київ ) та  “ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ” (Тернопіль).

Початок гри видався дуже активним і було видно, що кожна з команд налаштована тільки на перемогу, незважаючи на турнірне становище обох команд.

Для тернопілянок, ця гра мала особливе значення і свій підтекст, так як у разі перемоги над столичним “Фаворитом”,  їх команда має гарні шанси посісти третю сходинку у поточному чеипіонаті, хоча багато чого буде ще залежати від  двобою у Луцьку, де місцева команда ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ  прийматиме  ОРБІТУ-ЗНУ-ОДЮСШ, де дівчата із Запоріжжя,  теж мають гарні шанси поборотися за третє місце у разі перемоги над дівчатами з Волині.

Тому сьогоднішня гра в Ірпені  була однією із ключових у 14 турі, з точки зору боротьби за третю сходинку і слід сказати, що цей перший двобій обох команд зібрав чимало вболівальників в спортивному залі Ірпінської ДЮСШ цього п’ятничного вечора.

Перша партія була дуже цікавою та видовищною і з перших хвилин гри  обидві команди намагалися взяти ініціативу  у свої руки та здобути швидку перемогу у першій третині цього  матчу, але відверто кажучи  господарки майданчика, дівчата з київського “Фавориту” нав’язали свою боротьбу і показали більш досвідченим суперницям, що гра в Ірпені не буде для них легкою прогулянкою. Гра була рівною і кожна з команд не давала можливості зробити значний відрив по очках і лише наприкінці першої партії, дівчата з Тернополя, дещо скинувши своє психологічне навантаження цього поєдинку, розігравшись, взяли гору у першій партії з рахунком  – 25-22.

У другій партії, яка теж проходила у дуже цікавій та напруженій боротьбі і закінчилася з рахунком 25:17, дівчата показали дуже видовищну гру, яку емоційно та оплесками сприймали Ірпінські вболівальники волейболу, які  цього року мають унікальну можливість  спостерігати за матчами волейбольної жіночої Суперліги наживо у своєму рідному місті.

Третя партія вже остаточно розставила усі крапки над “i” у цій грі, яку тернопілянки  виграли у запеклій боротьбі з  рахунком 25:19, продемонструвавши свій клас і усі свої найкращі бійцівсько-вольові якості.

Отож, загальний рахунок сьогоднішньої гри 3:0 і вже завтра о 12.00,  у спортивному залі Ірпінської ДЮСШ відбудеться другий двобій цих команд.

Запрошуємо усіх вболівальників волейболу завітати в Ірпінь і відвідати матч цих команд жіночої волейбольної  Суперліги України !

Вболіваємо за український волейбол – разом !